KONFERENCJA NAUKOWA Energia i Środowisko w technologiach materiałów budowlanych, ceramicznych, szklarskich i ogniotrwałych”, 21.05 – 23.05.2014 r.,Szczyrk.

Miło nam poinformować, iż w roku bieżącym Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych po raz VII podejmuje się zorganizowania Konferencji Naukowej pt. „Energia i Środowisko w technologiach materiałów budowlanych, ceramicznych, szklarskich i ogniotrwałych”, która odbędzie się w terminie 21.05 – 23.05.2014 r. w hotelu Klimczok w Szczyrku. W konferencji biorą udział przedstawiciele jednostek naukowych krajowych i zagranicznych oraz sektor przemysłowy.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń sfery nauki i praktyki przemysłowej w obszarze technik wytwarzania materiałów budowlanych, ceramicznych, szklarskich i ogniotrwałych cechujących się niską energochłonnością i ograniczonym oddziaływaniem na środowisko naturalne. Ponadto zaprezentowane zostaną najnowsze osiągnięcia inżynierii materiałowej, procesowej i środowiska w zakresie technologii wytwarzania wyżej wymienionych materiałów. Podczas konferencji zaplanowano także panel specjalny poświęcony utworzeniu w Oddziale IPMB w Opolu nowego Laboratorium Innowacyjnych Materiałów i Monitorowania Środowiska.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie icimb.pl/opole/konferencja

Do zobaczenia w Szczyrku !

pozdrawiam serdecznie

Patryk Weisser

Kierownik Działu Projektów i Marketingu

Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych

Oddział Inżynierii Procesowej Materiałów Budowlanych w Opolu

tel. (+48) 600 322 213

tel. (+ 48) 77 456 32 01, wew. 360

45-641 Opole, ul. Oświęcimska 21

www.icimb.pl/opole

ZałącznikWielkość
ogloszenie_EiS_2014_ICiMB.pdf1.38 MB