XIX Seminarium Szkoleniowe Nowoczesne Trendy w Obróbce Cieplnej

We wrześniu tego roku, w urokliwym Pałacu Mierzęcin odbędzie się już XIX Seminarium Szkoleniowe poświęcone „Nowoczesnym Trendom w Obróbce Cieplnej“ pod banderą światowego giganta obróbki cieplnej SECO/WARWICK, który od 25 lat definiuje te technologie.
Od samego początku filozofia działania SECO/WARWICK była oparta na rozwoju produktów
i technologii tak, aby spełniać wszystkie potrzeby i oczekiwania klientów, a w zasadzie wspólnie je definiować i tworzyć technologiczne imperium obróbki cieplnej. SECO/WARWICK ze Świebodzina to dziś firma globalna, działająca w ponad 70 krajach świata, na 4 kontynentach. W branży obróbki cieplnej słynąca z wprowadzania innowacji, które zmieniają technologie używane od ponad dziesiątek lat.
Nowoczesne trendy w obróbce cieplnej nie muszą być złożone i skomplikowane. SECO/WARWICK redefiniuje koncept zaawansowanych technologii, których wydajność ma być większa przy mniejszym zużyciu energii, niższych kosztach i ulepszonych projektach technicznych. Wszystkie wykłady XIX Seminarium łączą wspólne hasła ekonomia, jakość, wydajność dając kluczowym graczom przewagę technologiczną, operacyjną i rynkową we wszystkich procesach obróbki cieplnej.
W SECO/WARWICK nie konkuruje się ceną, ale najnowszymi technologiami do obróbki cieplnej. Swoją siłę spółka zawdzięcza zdolnym i pomysłowym inżynierom oraz niestandardowemu podejściu, myśleniu i działaniu, co daje większe szanse na sukces i to nie tylko na polskim rynku, ale i na rynkach światowych. Innym środkiem, jaki SECO/WARWICK stosuje w celu osiągnięcia przewagi konkurencyjnej, jest realizacja projektów badawczo-rozwojowych, które dotyczą zagadnień konstrukcyjno-technologicznych i optymalizacji procesów z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy nauki i techniki. Z tych nowoczesnych rozwiązań SECO/WARWICK korzystają na całym świecie olbrzymie spółki, potentaci na rynku samochodowym, lotniczym, chemicznym, energii atomowej oraz każdej innej branży wykorzystującej procesy obróbki cieplnej.
SECO/WARWICK od 25 lat jest wiodącym globalnym producentem pieców i urządzeń do obróbki cieplnej metali ze specjalizacją urządzeń do: obróbki cieplnej w próżni, obróbki cieplnej w atmosferach, lutowania wymienników ciepła w atmosferze ochronnej, obróbki cieplnej aluminium oraz metalurgii próżniowej. Tą wiedzą i doświadczeniem SECO/WARWICK dzielić się będzie 14-15 września podczas XIX Seminarium Szkoleniowego „Nowoczesne Trendy w Obróbce Cieplnej“ w Mierzęcinie.
W tym roku, część merytoryczna składać się będzie z 13 wykładów, a w roli prelegentów wystąpią liczne autorytety branżowe i naukowe oraz inżynierowie praktycy. Jeden z wykładów poprowadzi prof. D. Herring (prezes korporacji HERRING GROUP specjalizującej się w consultingu i szkoleniach z zakresu obróbki cieplnej i metalurgii, rozwoju nowych produktów), który przedstawi „Najlepsze metody hartowania kół zębatych wrażliwych na deformacje”, prof. J. Pacyna (autorytet od metaloznawstwa
i metalurgii proszkowej z AGH w Krakowie) opowie o „Obróbce cieplnej stali w świetle zasady wystarczającej hartowności”, a jeden dzień spotkania moderować będzie prof. L. Małdziński (ekspert azotonawęglania z Politechniki Poznańskiej). Poniżej program XIX Seminarium Szkoleniowego SECO/WARWICK.
Więcej informacji na temat seminarium https://www.secowarwick.com/pl/informacje/seminarium/

AttachmentSize
SEMINARIUM-2016-program.pdf246.46 KB
SEMINARIUM-2016-zgoszenie-uczestnictwa.pdf223.29 KB